Menu Zostań
dystrybutorem

Zobacz co wyróżnia nasze produkty

 

   Wysoka biodegradacja to u nas norma

 

Staramy się, aby nasze produkty mogły pochwalić się biodegradacją na ekstremalnie wysokim poziomie (75-99%).

Jeśli zależy Ci na czystości środowiska i nie chcesz przyczyniać się do zanieczyszczania naszej planety - wybór naszych preparatów będzie świetnym rozwiązaniem.

 


   

   Nasze preparaty są bezpieczne dla czyszczonych powierzchni 

 

Masz nowy sprzęt i nie chcesz stosować mocnych preparatów, aby lakier lśnił jak najdłużej? 

A może maszyny którymi wykonujesz swoją pracę są już wiekowe i bardziej zależy Ci na doczyszczeniu zabrudzeń ze smaru i oleju niż na pielęgnacji i zabezpieczeniu lakieru? Który pewnie i tak nie jest pierwszej świeżości...

Dzięki szerokiej ofercie środków do mycia maszyn możesz u nas dobrać produkt odpowiedni do swoich oczekiwań.

Piany aktywne o niższym pH (7 do 9) będą bardzo delikatne dla czyszczonych powierzchni i nie będą powodowały płowienia lakieru nawet przy wieloletnim stosowaniu. Przy regularnym stosowaniu są również wystarczająco skuteczne, ponieważ zawierają dodatki zmiękczające wodę, dzięki którym łatwiej rozpuszczają brud. 

Preparaty o wyższym pH (12-14) świetnie poradzą sobie z bardzo mocnymi zabrudzeniami, jak np. wycieki olejowe, smoła, sadza itp., nie wymagając przy tym zbyt dużego nakładu czasu.  W końcu mycie bezdotykowe powinno być szybkie i skuteczne. Przy odpowiednim użyciu nie będą miały negatywnego wpływu na kondycję lakieru.

Dzięki temu, że skład naszych preparatów myjących został wzbogacony o inhibitory korozji, wszystkie elementy lakierowane i nielakierowane zostają zabezpieczone podczas mycia, przed niepożądanym działaniem warunków atmosferycznych. Przy ich regularnym stosowaniu, proces rdzewienia ulega znacznemu spowolnieniu.

 


     

   EKO opakowania - to robimy dla nas wszystkich

 

 Nasze preparaty pakujemy w butelki z recyklingu.

Stosowanie opakowań wykonanych z plastiku niestety jest w przemyśle chemicznym obowiązkowe. Głównie ze względu na bezpieczeństwo transportu i przechowywania. Mając jednak na względzie troskę o środowisko naturalne, którego nie chcemy dodatkowo zanieczyszczać - wspieramy recykling opakowań.

 


   
 Porządna polska produkcja

 

Produkcją środków czyszczących zajmujemy się od 2014r.

Nasze preparaty od początku wytwarzane są wyłącznie w Polsce, a dzięki własnemu laboratorium jesteśmy w stanie zapewnić niezmienną jakość produktów oraz z powodzeniem tworzyć nowe receptury. Dbamy o to, żeby nasz magazyn był zawsze obficie wypełniony, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje preparaty będą u Ciebie na czas. Działamy szybko.

 


  

    Kod QR kierujący do filmu instruktażowego

 

Nie zawsze jest czas, żeby zapoznać się z pełną instrukcją dotyczącą użycia preparatu.

Dlatego na każdym produkcie został umieszczony kod QR, który błyskawicznie skieruje Cię do strony z opisem oraz filmem instruktażowym.

Aby zeskanować kod, wystarczy włączyć aparat w telefonie i nakierować na obrazek.

 


 

JEŚLI JESTEŚ GOTOWY WYPRÓBOWAĆ NASZE PREPARATY 

 

-SPRAWDŹ NAJBLIŻSZEGO DYSTRYBUTORA        lub         -PRZEJDŹ DO SKLEPU ONLINE-

                                                                                                                                   

 

 

Nasze produkty kupisz u dystrybutorów: